Jakie zachowania są niedopuszczalne na randce?

Szykujesz się niedługo do pierwszej randki? Chcesz wywrzeć na nowo poznanej kobiecie wyłącznie bardzo dobre wrażenie? Najgorsze pierwsze randki – związany z Tobą i Twoją historią w tym temacie – powodują jednak, że masz pewne obawy? Co zatem zrobić, aby nie powielać często popełnianych błędów?

Jak zachowywać się na randce?

Najgorsze pierwsze randki mogą nam bardzo długo siedzieć w głowie. Szczególnie, jeśli nasze błędne zachowania lub ewentualnie drugiej osoby były dość mocno spektakularne. Co zatem zrobić, aby mieć wyłącznie pozytywne odczucia po spotkaniu oraz liczyć na kolejne? W takiej sytuacji należy między innymi wybrać odpowiedni lokal. Warto decydować się na miejsca o właściwej renomie, gdzie będzie można po prostu zjeść coś dobrego oraz swobodnie porozmawiać. Należy zwracać uwagę również na warunki finansowe.

Nie można zapominać o właściwym stroju. Założone elementy garderoby muszą być eleganckie. Nie można zdecydować się iść na spotkanie w dresach lub wymiętej koszuli. Bardzo ważne jest to, aby właściwie zachowywać się przy stole. Nie powinno się siorbać, mówić z pełnymi ustami itp. Dobrze jest przeczytać zatem podręcznik savoir-vivre, aby po prostu wywrzeć właściwe wrażenie na nowo poznanej kobiecie.